OTSING
  Kõrgsurvelaminaattooted avardavad disainivõimalusi
11.09.2014

RESOPAL® kõrgekvaliteedilised tooted avardavad disainivõimalusi ning annavad võimaluse pakkuda Teie klientidele parimaid lahendusi interjööri kujundamisel.
RESOPAL inspireerib Teid ning tekitab impulsi disainida tulevikule suunatud ruumilahendusi!


* Interior

* Interior

* Facade

RESOPAL tooted on kõrge kvaliteediaga ja neil on palju kasutusvõimalusi. RESOPAL pinnakatted, mis on kaetud kõrgsurvelaminaadiga, saab kasutada seinadekooridena, fassaadidena, põrandakattematerjalidena, duširuumis, laste tubades, mööbli valmistamisel jne... Tootevalikus on ka ka ökoloogilisi materjale.

Tänu pindade katmisele kõrgsurvelaminaadiga on materjalid vastupidavad: kuuma-, niiskuse, löögi- ilmastiku ja happekindlad. Samuti ei ole probleemiks koduloomade küüned ja muud kriimustused. Vastavalt soovitud pinnakattele, on selleks siis mööbliese, töötasapind, välisfassaad, duširuumi sein või köögimööbel, saab valida just teatud omadustega materjali. Kui vajad valget kõrgläikelist põrandat, mis oleks ilus ka aastate pärast, siis annab selleks võimaluse just kõrgsurvelaminaat.


* RESOFLOOR®

* RESOPAL SpaStyling®

* Interior


* Interior

* InteriorDekooride valik on rikkalik
RESOPALi laminaattoodete valikus on pinnaviimistluse võimalusi väga palju. Näiteks on erinevate
varjunditega valgeid tekstuure, loodusest inspireeritud mustrid ning kuulsate kunstnike poolt loodud teoseid. Dekooride valikus on ka väga kaasaegseid ja tulevikule suunatud mustreid ja kujundeid. Siiski jääb ka võimalus kasutada enda loomingut pinnatekstuuri kujundamisel. Valikus on ka rõõmsaid mustreid lastetuppa. Valikus on rikkalikult nii matte kui ka läikivaid tööpindasid.

Uus kollektsioon PERSPEKTIVEN RESOPAL® 2018
See kollektsioon põhineb kunstnik Jakob Tšernihovi loomingul, mis seob omavahel graafika ning värvid.
Tutvu siit uue kollektsiooniga!
Põhjaliku tootevalikuga saate tutvuda Acrülam OÜ kodulehel.
Resopali kõrgsurvelaminaatide valikust leiab veel kunstnike nagu Lars Contzen, Lisa Weishaupt, Jakob Tšernihovi ja Markus Wasse loomingut.
Disainerite loominguga saab tutvuda siit!


* Facade

* Facade

* Interior

RESOPAL® kõrgsurvelaminaat (HPL) on kombinatsioon kaasaegsest tehnoloogiast, esteetikast, vastupidavusest ja disainist. Sobib asendamaks teisi materjale, nagu puit, kivi, metall. Laminaat on vastupidav, ergonoomiline ning hügieeniline. Seda materjali on väga hea kasutada sisekujunduses, eksterjöörides või mööbli valmistamisel.


* RESOPAL SpaStyling®
RESOPAL SpaStyling® niisketesse ruumidesse

SpaStyling® on musternäidis uue põlvkonna materjalidest niisketesse ruumidesse. Sobib ülihästi asendamaks keraamilisi plaate või looduslikke kiviplaate. On isegi funktsionaalsemad ja ajale vastupidavamad.

SpaStyling® kõrgsurveplaatide dekoorid on välja töötatud kunstnike ja disainerite poolt andmaks võimalusi erinevate toonide, mustrite vahel sobitamiseks. On spetsiaalselt välja töötatud niiskete ruumide jaoks. Erinevaid dekoore saab omavahel sobitada andmaks ruumile kordumatu ja omanäolise ilme.

Teda iseloomustavad: 100% veekindlus, materjali vähene kaal, lihtne ja kiire paigaldamine. Materjal on funktsionaalne ning seda saab lõigata, saagida, puurida nagu ka kõiki puitmaterjale. Kogu ruumi lihtsamaks viimistlemiseks on välja töötatud ka nurgadetailid ja liistud.

1 mm paksune kõrgsurvelaminaadi pind ORIGINAL RESOPAL® annab vastupidavuse kriimustustele, on hügieeniline, lihtne hooldada, peab vastu kõikidele olemekeemiatele ja puhastusvahenditele. Materjal on ülikerge, kaalub umbes pool sama koguse puitmaterjali kohta.
 
RESOPAL® SpaStyling® Titanium põrandatele
On spetsiaalselt välja töötatud põrandate jaoks, mis on standardmõõtudega 985 x 400 mm, et lihtsalt ja mugavalt põrandale paigaldada.

Suuremõõtmeline SpaStyling® Board seintele
On mõõtudelt 3050 x 1320 mm, saab kasutada seintel, mis on välja töötatud spetsiaalse disainiga sobitumaks erinevaid plaate ühes ruumis.
Lisaks saab ühildada sobivaid uksi ja muid detaile toomaks kujundusse kooskõla, mida pakub SpaStyling®Board toodete sari.

SpaStyling® on hinnatud mitmete auhindadega:
Interzum - intelligentne materjal ja disain 2009, Kölni messil koostöös Red Dot auhinnakonkursiga saanud tunnustust kui trendilooja uute ja innovatiivsete materjalide vallas.
Frankfurti messil koostöös German Design nõukoguga sai tunnustust kui toode, mis ühendab uuendusliku ja jätkusuutliku materjali, edukas disain ja intelligentsed funktsioonid originaalsel moel.


* RESOPAL SpaStyling®

* RESOPAL SpaStyling®

* RESOPAL SpaStyling®

 RESOPALIT® melamiinplaadid mööbli tootmiseks

Melamiiniga kaetud puitlaastplaatide valikus on 28 erinevat kõrgsurvega kaetud värvidekoori RESOPAL®>2013, kõik servad on identsed.
RESOPALIT® puitlaastplaadid ületavad kõrgusest 3 meetrit, mõõdud 3300 x 2070 mm.

ORIGINAL RESOPAL®-RESOFLOOR® TITANIUM DREAM - kõrgläikega, titaaniga kaetud põrandaplaadid

ORIGINAL RESOPAL® kõrgsurvekihiga titaanplaadid (TH, HDF) sobivad intensiivseks kasutamiseks kaubanduslikes ja ühiskondlikes ruumides (kategooria 33), väga kulumiskindel (AC 5), väga vastupidav, väga löögikindel, sisaldab 1 mm paksust RESOPAL® kõrgsurvekihti (IC 3), hõõrdumiskindlus vastab klassi DS nõuetele vastavalt EN 14041 (libistades hõõrdetegur μ ≥ 0,3), kõrge vastupidavus kõpsumisele.

Kõrgläikega pinnad on väga moes ja parima lahenduse pikaks ja püsivaks põrandakatteks kõrgläikena annab just kõrgsurvelaminaat. Plaadid mängivad valguse peegeldusega ja annavad ruumi arhitektuurile mängulisuse, puhtuse ja võlu. Kasutatakse ka köökides, töötasapindadena, kauplustes ja muudes suure käidavusega ühiskondlikes ruumides või miks ka mitte kodus põranda kujundamisel. Kõrgläikega põrandad kannavad endas elegantsi ja täiuslikkust ja võivad olla ruumi keskseks disaini loojaks. Kõrgläikelise põranda ehitamisel ei ole kõrgsurvelaminaadile vastast, mis on kõrgeima kulumiskindlusega. Titaani kasutamine antud toote juures on teinud suure hüppe teholoogilses arengus ja annab väga kõrge kvaliteedi ja temperatuuridele vastupidavuse.

RESOFLOOR® professionaalsed põrandaplaadid on saadaval mõõtudes 1488 x 293 x 11,4 mm.
RESOFLOOR® põrandaplaate saab kombineerida kõrgläikeliste põrandaliistudega - sama muster, toon-toonis või aktsendina kasutada muud tooni, nt peen metallik välimus - elegantsed 3mm servaraadiusega. Valida saab ka seda, kas põrandaliist on osa seinast või osa põrandast.


* RESOFLOOR®

* RESOFLOOR®

* RESOFLOOR®

RESOPLAN® arhitektuursed paneelid välispindadele

RESOPLAN® fassaadipaneelid on vastupidavad: murdumiskindlad, valguskindlad, ilmastikukindlad viimistlusvahendid välispindadele.
Materjal ei roosteta, on täielikult korrosioonikindel, peab vastu külmale, sademetele ja ei mädane. See hoiab hoone väärtust, on väga pikaealine. Teie fassaad ei vaja välja vahetamist ja uuendamist, nagu seda on krohvitud, puidust või kivist fassaadide puhul.
Seebi või pesemisvahenditega piisab pinna puhastamisest, graffiti saab eemaldada spetsiaalse puhastusvahendiga - MBE Antigrafiti Spray (MBE GmbH, Menden).
 
RESOPLAN® valikus on suuremõõtmelised erineva kujuga fassaadiplaadid, plaadid rõdudele ja palju muid väliseid plaate eri mõõtudes alates elamust kuni suure tööstusliku objektini välja. RESOPLAN® võimaldab väga erinevaid pindu katta plaatidega: kõik akende ääred, uksed, rõdud, katuseääred jne mis on välispinnaks saab katta antud plaatidega. Materjali saab lihtsalt paigaldada, saab lõigata sobivasse suurusesse, saab puurida auke, saagida, saab katta ja sobitada teiste materjalidega. Saab liimida, kinnitada kruvidega, naeltega, neetidega jne...... RESOPLAN® materjalid on keskkonnasäästlikud.


* Facade

* Facade

Toodete info:
• 3 standardmõõtu: 3650 x 1320 mm, 3050 x 1320 mm ja 2180 x 1020 mm
• 4 standard paksust: 6, 8, 10 ja 12 mm ja
3 mm põrandaplaadid
• spetsiaalsed rõdude paneelid, mis on mõlemalt poolt ühesuguse dekooriga, on isegi valgeid paneele
• karastatud pind 60
• Ehitise liik B1 (RESOPLAN® F) ja B2 DIN 4102-1
• Euro liik DIN EN 13501-1: B, S2-d0, D, S2-d0


* Facade

* Facade

* Facade


Acrülam OÜ on RESOPALi toodete ametlik esindaja Eestis. Paljude erinevate pinnakattematerjalide valikust võib välja tuua sellised tooted nagu:
kõrgsurvelaminaadid ning akustilised paneelid – RESOPAL ning RESOPAL SpaStyling®,
melamiinplaadid – RESOPALIT®,
põrandakattematerjalid – RESOFLOOR® ning
välisfassaadi kattematerjalid – RESOPLAN®.
 
Firmainfo
  ACRÜLAM TEHISKIVITOOTED

Telefon: 5648 5756
E-mail: Saada kiri
WWW: www.acrulam.ee


Aadress: Läike tee 34, Peetri 75316 , Harjumaa
Reg. kood: 11367436
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
Eksklusiivsed puidust põrandamaterjalid Hansafloorist
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880