OTSING
  Sunorek annab nõu, kuidas interjööri lihtsate lahendustega muuta
30.10.2015

Sageli tunneme, et vajame kasvõi väikest vaheldust või uut aktsenti elutuppa, magamistuppa või kööki. Üks lihtsamaid viise ruumi värskema ilme loomiseks, on aknakatted - kui kardinad saavad uuenduskuuri, on mõnusam ka pikkadel sügisõhtutel kodus olla.Hästi valitud tekstiilidega saab lihtsa vaevaga anda ruumile uuem nägu - kanga ilu ja disain on sama tähtis kui selle otstarve.


Olenevalt akendest ja reaalsetest vajadustest, on võimalusi ruumi värskendamiseks mitmeid - kas kombineerida omavahel erinevate avamisviisidega roomakardinad ja suured lopsakad külgkardinad, või hoopis hoida aknakatete abil minimalistlikku stiili, mängida mustrite ja värvidega. Tekstiilkardin on hubane, vähendab soojuse kadu ja avarate ruumide kaja.


Elutuppa soovitab Sunorek julgemaid ja efektsemaid mustreid - see on ruum, kus veedame enamus oma ärkveloleku aja kodus ja see võiks olla koht, kus lasta oma loovusel lennata - samas ei tohi ruum muutuda väsitavaks. Sunorek soovitab geomeetrilisi mustreid, kuid trendikas on ka looduslähedane värvipalett - näiteks roheline värv selle erinevates varjundites - lopsakad ja ehk pisut eksootilised khaki,- laimi - ja mururohelised toonid.


Magamistuba võiks olla kujundatud rahulikemas värvitoonides - seal mõjuvad hästi naturaalsed toonid, linased kangad ning veidi vanamoodsad lillemustrid.
Värvitoonidest soovitab Sunorek kombineerida sügavsinist, mererohelist, tumesinist, halli ja helesinist ning samuti vaniljekollast, punakaspruuni, mandlipruuni, maasikapunast, apelsinioranži.


SUNOREK müügisalongid
Facebook

 
Firmainfo
  SUNOREK AS SALONGID

Telefon: 5329 2225, 5331 4117


 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880