OTSING
  RM Stuudio tutvustab: Soome disain avardab parketi kasutusvõimalusi
22.09.2017

RM Stuudio põrandakatete salongi koostööpartner Timberwise üllatas Soome disainimessil külastajaid, laiendades arusaama parketi kasutusvõimalustest. Koostöös disaineritega loodi tooteseeriad K2 ja TWISE, kus parkett demonstreerib uusi pilkupüüdvaid kasutusvorme. Tekib harmoonia, kus põrandakate asetub ühte tervikusse samadest materjalidest loodud seinapaneelide ja mööbliga. Lisaks on ka võimalus kombineerida põrandal erinevaid geomeetrilisi kujundeid ja viimistlusi või miks mitte kasutada ühel põrandal nii kalasaba- kui ka prantsuse kalasabaparketti korraga.

Parketi kasutamine seinapaneelides loob võimaluse teha kauneid üleminekuid põrandalt seinale ja samuti mängida ideega ümber mõtestamaks ruumi, kus betoonist põrand läheb üle sooja olemusega parketist seinapaneelideks.

Uudsed kasutusvõimalused pakuvad ka kauneid põranda disainlahendusi, kus levinud laudparketi ja kalasaba mustri asemel saab ruumi eristuvaks muuta geomeetriliste kujunditega põrandal. Lisaks on ka võimalus kombineerida ühel põrandal erinevaid kujundeid, luues põrandale ruumilisi efekte.

RM Stuudio esindatav parketitootja Timberwise tegutseb säästva arengu põhimõtetel ning sellest tulenevalt lõid nad TWISE tootepere, mis töötati välja eesmärgiga kasutada ära maksimaalsel määral tootmisjääke ja seeläbi vähendada metsa langetamist. Rakenduseta tootmisjääk tuuakse uuele elule kestva ja loomingulise mööbli kehastuses, mida on ideaalne kombineerida sama tootja põrandate ja seinapaneelidega.Timberwise toodete kohta saate täpsemalt küsida RM Stuudio salongides Tallinnas (Pärnu mnt 110) ja Tartus (Sõbra 54) või kodulehel www.rmstuudio.ee.
 
Firmainfo
  RM Stuudio Esindused

Telefon: 650 1200
E-mail: Saada kiri
WWW: www.rmstuudio.ee


Aadress: Pärnu mnt 110, Tallinn, Harjumaa
Reg. kood: 12305207
 
 
  Lisakontaktid:
RM Stuudio Tartu salong:
Sõbra 54, Tartu
Tel: 740 4245
Faks: 740 4246
tartu@rmstuudio.ee
Avatud
E-R 9.00-18.00 L 10.00-14.00

Ladu:
Läike tee 32/2, Peetri, Harju maakond
Tel: 600 2696
stock@rmstuudio.ee
Avatud E-R 8.00-17.00
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880