OTSING
  Vineerimaailm tutvustab 6 võimalust, kuidas vineeriga esikut värskendada
17.11.2017

Tavaliselt on koridori pind kodudes väike ning selle planeering tuleks väga hästi läbi mõelda. Sinna võib mahutada lisaks riietele ja jalanõudele ka sporditarbed, vihmavarjud, kotid vms. Vineerimaailm on välja otsinud lihtsad “tee ise”- projektid, millega saab igaüks kindlasti ise hakkama. Materjali leiad hõlpsalt Vineerimaailma outletist.

Lihtsa ristkülikukujulise riiuli saab täiendada vineerist kastidega, kuhu võib panna nii sporditarbeid, salle, kotte, jalanõusid jms. Riiuli kõrgus tuleks planeerida kõige kõrgema säärega saabaste järgi. Madalamate jalanõude jaoks võib vahedesse veel riiuleid panna – nii mahub rohkem. Hea mõte on ka augu puurimine riiuli pealmisesse plaati, kus saab näiteks vihmavarju või miks mitte ka kõndimiskeppe hoida.Sellise riiuli valmistamine nõuab natuke rohkem planeerimist. Riiul on väga multifunktsionaalne, sest selle ühte osa saab kasutada nii istumisalusena kui ka jalanõude riiulina. Torusid saab erinevatele kõrgustele ning paikadesse kinnitada pikemate või lühemate üleriiete, samuti kottide riputamiseks. Riiuli eripärase kuju tõttu saab asju isikupärasemalt paigutada ning selline koridori kapp ei vaja uksi ega kardinaid sisu varjamiseks.Ruum dikteerib meile mööbli paigutamisel palju ette. Kui koridor on pikk ja sihvakas, siis sobib ehk valmistada selline kaanega kirstulaadne kapp. Kappi saab lisaks ka istumisalusena kasutada. Soovitav on kaane nupud teha nahast aasadest ning kinnitada kaane ääre külge, siis ei jää need istumisel ette. Kapi sisse võib valmistada ka vaheseinu, selleks et näiteks jalanõusid püstises asendis hoida - nii ei lähe need omavahel sassi.

#pict3041_c#
Armastad värve? Niiskuskindlat vineeri saab väga hästi viimistleda nii erinevate toonivate õlivahade kui ka värvidega. Kui soovid, et igal pereliikmel oleks oma väike kapike või kaks, siis selline variant sobib sulle suurepäraselt. Kapp kujunda vastavalt oma pere vajadustele täpselt nii lai ja kõrge ning nii paljude lahtritega kui vaja. Nii ei teki hunnikute viisi salle ja kindaid - igaüks leiab oma kapist oma.Väga levinud lahendus on skandinaavia stiilis majakujuline riiul või kapp. Sellise lahendusega võib näiteks sisseehitatud kapi ruumi ka vooderdada. Alla või üles saab lisaks torudele ka riiuleid juurde meisterdada. Riiulitele võib lisaks kastidele üksteise otsa ka erinevaid kübarakarpe asetada. Samuti saab toru kõrgusega mängida või panna isegi kaks toru, kui kodus leidub ka pisemaid elanikke.Trepialuse ruumi võib koridoris samuti väga hästi ära kasutada. Sellises kolmnurkses riiulis on ruumi nii väiksemate vidinatele, kuid miks mitte ka üleriiete riputamiseks. Lisada tuleb vaid sobiva pikkusega toru või konksud. samuti võib riiulitesse korve paigutada. Otsa peale või riiulisse saab vajadusel ka peegli paigutada. Modernsemaks teeb riiuli aga selle all olevad rattad.Vineerimaailma outletist leiad materjali nii tahvlite kui ka erimõõduliste tükkidena. Kui oled puiduarmastaja ja sooviksid interjööri naturaalsust tuua, siis väga hea võimalus selleks on kasutada niiskuskindlat vineeri. Kui armastad värvidega mängida, siis leiad outletist ka värvilist filmivineeri.

www.vineerimaailm.ee
Facebook
 
Firmainfo
  Klavis OÜ

Telefon: 658 0390


 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880