OTSING
  PVC kate hoiab su vara hoolikalt
15.05.2024

Paljud meist teavad, mis on present aga PVC sõnaühend on vähem tuttav. Reaalsuses me kõik oleme näinud oma elus sadu PVC-katteid aga paljud ei teadvusta, millega on tegu. Mõtle teedel voorivatele tuhandetele veokitele ning nende külgedeks olevatele elastsetele PVC-kardinatele - see ongi PVC-kate.

PVC-katted on domineerivad materjalivalikud neile, kes otsivad head väärtust ja usaldusväärset kaitset oma varale. Tänu oma vastupidavusele, mitmekülgsusele ja heale välimusele pakuvad need katted optimaalset kaitset ilmastikutingimuste ja keskkonnamõjude eest.

Wiola Eesti toodetud PVC-katteid on ideaalsed mitmesuguste esemete katmiseks, alates PVC hallidest ja multilift konteineritest kuni järelhaagiste, basseinide, tünnisaunade, aiarajatiste ja tööstusseadmeteni aga kasutuskohti on igas sektoris nii era- kui ärikliendile.


Mis on PVC (ja PVC kate)?

PVC on mitmekülgne materjal, mida leidub üle maailma erinevates rakendustes, alates põrandakatetest kuni veoautokateteni. Lisades PVC-le plastifikaatoreid, muutub see algupäraselt habras ja kõva materjal paindlikuks, mis on kattematerjalina kasutamisel hädavajalik. Paindlikkuse lisamine teeb PVC-st ideaalse valiku näiteks kerghallide katteks.

Selle materjali tugevus peitub selle koostises, mis sisaldab rebenemist takistavat armatuuri, pakkudes suurepärast vastupidavust ja tulekindlust tänu kõrgele kloorisisaldusele, mis aitab tal vastu pidada kuni temperatuurid tõusevad üle 100 °C. See muudab PVC eriti sobivaks kohas, kus temperatuurid on kõrged.

PVC on suurepärane valik ka välistingimustes, kaitstes konstruktsioone tuule, UV- kiirguse ja vihma eest aastakümneid. Materjal talub hästi kemikaale, nagu alkoholid, õlid ning teatud happed ja leelised.

Kuigi turul on erineva kvaliteediga PVC-d, on meie valikud Sattler Group ja Mehler Texnologies Saksamaalt, tuntud oma ülima kangakvaliteedi poolest. Nende toodetud PVC kangad vastavad kõrgeimatele ohutus- ja tulekindlusstandarditele, tagades, et meie kattematerjalid on toodetud kõige rangemate nõuete kohaselt. Valides meie PVC katted, investeerite oma vara pikaealisusse ja turvalisusse.


PVC katte omadused
Kestvus: Meie PVC katted on meisterdatud parimatest materjalidest, pakkudes kindlust ja vastupidavust, mis peavad vastu aastatepikkusele piinamisele igasuguste ilmastiku kapriiside käes. See kangas ei kohku ei vihmast, tuulest ega päikesest, kaitstes sinu väärtusi nagu vapper rüütel.

>Esteetika: Meie PVC katted pole lihtsalt funktsionaalsed kaitsjad, vaid ka tõelised silmarõõmud. Olgu sinu maailm kas tööstuslik hall või kodune hubasus, meie lahendused sulanduvad sujuvalt ja kaunistavad iga keskkonda, hoides samal ajal kõike turvaliselt varjus.

Mitmekülgsus: Kui vajad kaitset basseinile, saunatünnile, tööstusmasinatele või farmi varale, meie PVC katted venivad ja tõmbuvad vastavalt sinu soovidele. Ükskõik mis mõõt või vorm – meil on lahendus.
Kui sa veel mõtled, kus kõikjal PVC kate kasulik võiks olla, siis helista ja arutame. Üheskoos leiame viisi, kuidas sinu idee teoks teha.

Valguse läbilaskvus: Meie valged PVC katted lasevad päevavalgusel sisse paitada, vähendades vajadust kunstliku valguse järele. See mitte ainult ei säästa energiat, vaid loob ka ülevoolavalt valgusküllase õhkkonna.

Lisavarustus ja kohandamine: Lisaks kaitsele on meie katted nagu Lego klotsid – saad neid enda soovi järgi kohandada. Armeeritud võrk-aknad õhutuseks ja aknad valgustuseks – sinu valik! Nii tagad õhuvahetuse ja valguse, samas hoides kõik turvaliselt katuse all.

Ja ära unusta – värv mängib rolli! Meil on peaaegu 50 eri tooni, et sinu kate muuta ainulaadselt sinu omaks. Kui vajad inspiratsiooni, oleme siin, et aitada sul valida just õige palett.


PVC katte hind

Lugedes kõike eelnevat, võid küsida: kas see toode on ka pärast hinda ilmutamist endiselt ahvatlev? Vastus on lihtne: jah, suure tõenäosusega.

Projekti maksumus sõltub eelkõige materjali hulgast ja töö keerukusest. Tavaline konteineri või haagise PVC kate on justkui retseptiroog, mille valmistamisõpetus on ammu selge. Ent kolmemõõtmelised projektid? Need on nagu kulinaarsed meistriteosed, mille iga nüanss on eritellimusel loodud.

Kuid hirm kõrge hinna ees on asjatu—rahakotti need ei rüüsta, eriti arvestades, et vastutasuks saad väärtusliku varakaitse. Lihtsamad ja tavapärasemad lahendused, mis su vara turvavad, võivad maksta alla 100€, ent kvaliteet on alati tipptasemel.

Pealegi, PVC kate ei nõua keerulist hooldust. Kui hoiad seda regulaarselt puhtana (ja seda, kui tihti vaja, ütleb sulle terve mõistus: kui määrdunud, siis pese!), võib see vastu pidada kümnendeid ilma, et peaksid rohkem raha kulutama.

Rakendused
Me oleme juba maininud, et PVC katted on väga hea valik väga paljudele juhtudele:

● Basseini kate
● Tünnisauna kate
● Multilift konteineri kate
● Haagise kate
● Reklaamtelgid
● Põllumajadusseadmete kate
● Varjualuste kate
● Ehitusobjektide kate
● Projektiautode kate
● Aiamööbli kate
● Paatide ja jahtide kate
● Rõdu varjualune
● …

On ilmselt kergem leida valdkonda, kus PVC kate üldse kasulik ei oleks. Lisaks juba mainitud näidetele on võimalik ka luua PVC kardinad ja vaheseinasid - need on ideaalsed erinevate ruumide ja rajatiste tõhusaks eraldamiseks, pakkudes paindlikkust ja privaatsust.

Lõppsõna

Valides Wiola Eesti PVC katted, teete targa investeeringu oma vara kaitseks, mis tuleb koos hea välimuse ja funktsionaalsusega. Meie katted on loodud vastama teie kõige nõudlikumatele vajadustele ning meil on väga hea meel kui tulete Wiola Eesti meeskonna juurde uute ja huvitavate ideedega, mida saame koos ellu viia.
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880