OTSING
Firmainfo
  VIK AV OÜ Köögitehnika

Telefon: 674 1841
Faks: 674 1845
E-mail: Saada kiri
WWW: www.vikav.ee ; www.luxtehnika.ee


Aadress: Rästa 18, Tallinn 12611, Harjumaa
Reg. kood: 10422363
 
 
  Lahtiolekuajad: E - R 10:00-18:30
L 11:00-16:00
 
 
  Lisakontaktid:
Valdeko Kuskov
E-mail: vkuskov@vikav.ee
Telefon: +372 6 741 841
Mobiil: +372 5036 334

Andrei Kuskov
E-mail: akuskov@vikav.ee
Telefon: +372 797 6002
Mobiil: +372 56262 862

Edgar Kuskov
E-mail: ekuskov@vikav.ee
Telefon: +372 6 741 841
Mobiil: +49 1609 3197 051
 
  VIK AV OÜ on 1998 aastal loodud sanitaartehnika hulgi ja jaemüügiga tegelev ettevõtte. Juba tegevuse algul sai eesmärgiks pakkuda mõistliku hinnaga igasse kodusse kvaliteetset sanitaartehnikat.
Tanapäeval esindamine Eesti Vabariigis kaubamärgid: TEKA,KUPPERSBUSCH (Saksamaa), ELLECI,NOBILI, ILVE (Itaalia), FRANKE (Soome), - kelle toodangud on tuntud maailmaturul. Ametlik esindaja, maaletooja, jae-, ja hulgimüüja Eesti turul. Salongis Tallinnas - Rästa 18 pakume laias valikus köögivalamud (roostevaba -RST, Linane, graniit-TG, keraamika-TN), koogisegistid (croom, roostevaba ja graniit kattega, värvilised) ja integreeritav köögitehnika (õhupuhastid, praeahjud, keeduplaadid, nõudepesumasinad).
TEKA kuulub rahvusvaheliselt tegevasse TEKA-gruppi, mis on maailma suurim köögivalamute tootja. Oma valitud kvaliteetse sordimendiga, mis hõlmab nõudepesu, toiduvalmistamist ja jäätmetest vabanemist, muudavad TEKA tooted köögi kaasaegseks. TEKApakud moodsasse kööki ekstraklassi tooteid: Köögivalamud: roostevabast terasest, erineva pealispinnaga (siidsile matt, uus-mikritextuur),Tegraniit ,Keraamika, Köögisegistid:erineva pealispinnaga(croom, velour,Tegraniit ), Integreeritud köögitehnika ( praeahjud, keeduplaadid, mikrolaineahjud, õhupuhastid,nõudepesuma-sinad jne.) Toodete vastuvõetav hind, kõrge kvaliteet ja lai mudelite valik kindlustavad meie tarbijate hulgas kestva edu.
KUPPERSBUSCH on tõeliselt ülemaailmne, esmaklassiliste kodumasinate ja kaubanduslike masinate tootemark köögitehnika valdkonnas. peab lugu mugavusest ja tervislikust toidust . Kuppersbusch on mõeldud nõudlikule tarbijale, kes soovib peensusteni viimistletud disaini ja samal ajal mugavust ning maksimaalset funktsionaalsust,peab lugu mugavusest ja tervislikust toidust . Kaubamark on äärmiselt populaarne ja seda müüakse kõikjal üle kogu maailma. Tootevalikusse kuuluvad kõik köögis vajalikud kodumasinad: elektri- ja gaasipliidid, erinevad ahjud, nõudepesumasinad, külmikud, õhupuhastid ja ka pesumasinad. Kuppersbusch kui üks juhtivaid kodumasinate kaubamärke kuulub TEKA grupile 1999 aatast. Firma ajalugu on märkimisväärne just tänu sellele, et paljud praegu iseenesest mõistetavatest toodete, omadustest ja funktsioonidest on alguse saanud just sellelt tootjalt. Tehnilised uuendused, üksikasjadeni ulatuv kvaliteetsus ja usaldusväärne disain on andnud firmale Kuppersbusch Saksamaa köökides esikoha ja Euroopas juhtiva kaubamärgi koha.
NOBILI arendab, valmistab ja turustab veesüsteemide komponente (segistid, dussikomplektid ja ventiilid). Laiast tootevalikust on lihtne valida kvaliteetsed ja samas isikupärased segistid erinevatesse kasutuskohtadesse. Tooted on disainitud kasutajat silmas pidades. Iga valamu juurde on võimalik valida sobiv segisti, mille disain rõhutab valamu joonte harmoonilisust. Köögisegistid on saadaval ka väljatõmmatava dussiga. Sisse ehitatud dussivoolik annab segistile lisaulatuse. Koos erikujuliste valamute ja funktsionaalsete lisadega ei tunne köögi kujundamine mingeid piire.
FRANKE on kogu maailmas tegutsev ettevote. Valmistab kvaliteetsest vääristerasest ja värvilisest FRAGRANIIDIST tõelist firmakaupa, mille suurepärane funktsioneerimine ja disain tõstavad veelgi nende väärtust.
ELLECI on üks liidritest, kõrgetasemeliste looduslike kivimite segumaterjalist valamute tootmises. Granitek valamutes on ühendatud puhas ilu, naturaalne kivi ning lai värvivalik.
ILVE tehnika klassikaline stiil on koduinterijoorides isegi täna üks kõige populaarsemaid, sobides ülihästi ka kõige peenemate köögigarnituueidega ja eriti „KANTRI“ stiilis. Mitte keegi teine samal alal tegutsevatest tootjatest ei kasuta nii palju värve ja materiale, mitte keegi teine ei kasuta nii aktiivselt sooja ja kodust mainet omavaid metalle-vaske ja messingit .
See on lühike, kuid kaugeltki mitte lõplik ülevaade Meie firmast ning valispartneritest kes edukalt pakuvad erinevaid santehnilisi tooteid (kaubamarke) mida Me EESTI turul esindame. Kui Te leiate, et need tooted pakuvad Teile huvi, oleme alati valmis koostööle ja labirääkimisteks Meie salongis aadressil: Akadeemia tee 36, Tallinn.
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Ehitusmaterjalide kauplused
Keraamilised plaadid
Kütteseadmed, -süsteemid
Sanitaartehnika
Vee- ja kanalisatsioonitööd, tarvikud
Vannitoasisustus
 
Saada kiri
 
       
  Sinu nimi Sinu e-post  
   
  Teema  
   
  Kirja sisu  
   
 
   
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?

Kõik õigused kaitstud 2007 – 2022, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880