OTSING
Firmainfo
  ECO OIL OÜ LOODUSLIKUD PUIDUKAITSEVAHENDID

Telefon: 5558 0003
E-mail: Saada kiri
WWW: www.ecooil.ee


Aadress: Valgjärve, Valgjärve vald, Tammiku talu 63402, Põlvamaa
Reg. kood: 10914712
 
 
  Lisakontaktid:
Põhja-Eesti müügijuht:
Tanel Puuste
+372 566 42 676
e-mail: tanel@ecooil.ee

Lõuna-Eesti müügijuht:
Marek Kamla
+372 566 15 676
e-mail: marek@ecooil.ee

Kesk-Eesti müügijuht:'
Mihhail Poremski
+372 56203651
e-mail: mihhail@ecooil.ee
 
  KÜLMPRESSITUD LINAÕLI
Külmpressitud linaõli suurim eelis kuumpressitud linaõli ees on tema molekuli väiksus. Nimelt külmpresslinaõli väiksem molekul imendub sügavamale puidu sisse ja paisub kuivades. Selline protsess annab puidule pikemaealise vastupidavuse ja pinna tugevuse, kaitstes puitu niiskuse, hallituse ning lõhenemise eest.
Linaõli sobib toiduainetega kokkupuutes olevate puitpindade viimistlemiseks. Linaõli on täiesti naturaalne ja ohutu loodusele. Linaõli sobib naturaalsena ainult sisetingimustesse. Kulu hööveldatud puitpinnale on 7-10 m2/l.
KASUTUSKOHAD
lõikelauad, puidust nõud, puidust mänguasjad, seinad ja põrandad, mööbel, praelabidad.
TOONITUD LINAÕLI
Toonitud linaõli on linaõli ja looduslikel värvimuldadel baseeruv toode, mida kasutatakse puidu värvimisel. Värvipigmendiga toonitud õlide kuivamise kiirendamiseks kasutatakse sikatiivi.
KASUTUSKOHAD:
puitmajade sise- ja välistöödel
MÄNNITÕRV
Männitõrv imendub hästi hööveldamata puitpinda. Soovitav on imendumise kiirendamiseks ja liigse tahmasuse vältimiseks vedeldada männitärpentiniga. Kulu 3-5 m2/liiter
KASUTUSKOHAD:
paatide, puitmajade ja köite tõrvamine; Tõrvaõli toonimine
PÕRANDAÕLI
On valmistatrud linaõli ja looduslike vaikude baasil - toob esile puusüü ja jätab põrandale tugeva mustust hülgava ja lihtsalt puhastatava pinna. Võimalik toonida.
KASUTUSKOHAD:
puitpõrandad sisetingimustes, mööbel, töötasapinnad.
SAUNAÕLID
On valmistatrud linaõli ja looduslike vaikude baasil - toob esile puusüü ja jätab lavale tugeva mustust hülgava ja lihtsalt puhastatava pinna. Ei karda kuumust, vett ega higi.
KASUTUSKOHAD:
sauna lavad ja leiliruumid
TÕRVAÕLI
Tõrvaõli imendub puidu sisse, kaitstes teda niiskuse, mädaniku, hallituse ja sinavuse vastu. Tõrvaõli annab puidule kauni läbipaistva ja vett tõrjuva pinna. Kulu saematerjalile 0,7-3 m2/l, hööveldatud pinnale ja palgipuule 5-10 m2/l. Värvus: helepruun (10% männitõrva); tumepruun (30% männitõrva).
KASUTUSKOHAD:
Sobib paatide ja sadamakaide, palkmajade, aiamööbli, puitkatuste (laast, sindel, kimm) ja terrasside viimistlemiseks.
VALGE TÕRV
Valge tõrv annab puidule kauni läbipaistva ja vett tõrjuva klaasja pinna. Valge tõrva antiseptilised omadused on samaväärsed nn musta tõrvaga, kuid ta jätab pinnale heledama tooni, kuna sellelt on eemaldatud rohkem tahmaosakesi. Nii must kui ka valge tõrv jätab puidu hingama, st ei takista niiskuse eemaldumist puidust. Nii must kui valge tõrv on sobilikud eelkõige just rasketesse ilmastikuoludesse, rikastades puitu talle omaste looduslike antiseptikutega.
KASUTUSKOHAD:
sobib nii välis- kui sisetingimustesse, paatide tõrvamiseks, on asendamatu ökoloogiliselt puhaste värvide tootmisel.
TERRASSIÕLI
On valmistatud linaseemneõli, looduslike vaikude ning männitõrva baasil. Jätab kergesti hooldatava puitpinna. KINDLASTI JÄTAB PINNAD MITTEMÄÄRIVAKS.
KASUTUSKOHAD:
välipõrandad, terrassid, aiamööbel jne.
TOIDULISANDID: LINAÕLI JA LINAJAHU
VIIMISTLUSTÕRV
PUIDUVALGENDI
TÄISPUIDUST AIAMÖÖBEL
LINANE VILT
Valmistatud looduslikult taastvast toorainest - linakiust. Ideaalne materjal palkmajade ehitamisel palgivahede tihendamiseks.
KASUTUSALAD:
seinte, lagede, katuste, ja põrandate soojustamiseks;
akna ja uksepiitade tihendamiseks;
välisseina isolatsiooniks;
mööblitööstuses pehmemööbli valmistamiseks;
ustele polstrimaterjaliks;
parketi alusmaterjaliks.
BIOLOOGILISED HEITVEESÜSTEEMID
ANV tüüpi seade
Seda tüüpi seadmete töö põhimõte on rajatud kontrollitud tehnoloogiatele, mis tagab olme heitvetest efektiivselt orgaaniliste ja mineraalsete saastejääkide eemaldamise ka suurte heitvete koguste juures.
ANV tüüpi seade
Seda tüüpi seadmete töö põhimõte on rajatud kontrollitud tehnoloogiatele, mis tagab olme heitvetest efektiivselt orgaaniliste ja mineraalsete saastejääkide eemaldamise ka suurte heitvete koguste juures.
Biopuhasti asulatesse
Seda seadet kasutatakse seal, kus puudub võimalus lülituda kanalisatsiooni tsentraalvõrkudesse. HNV seade on ette nähtud olme ja selletaoliste heitvete puhastamiseks s.t. heitveed: köögist, vannist, tualetist j.t. samalaadsetest ruumidest, kuid ei saa lubada sattuda seadmesse pinnase- vett (katustelt või õuest) ega ka heitvett garaa˛idest ning sellelaadsetest hoonetest. Keelatud on liig suurte veekoguste (basseinid jt. suured mahutid suuremad kui 1m³ )sattumine seadmesse samuti keemiliste ainete sattumine kanalisatsioonisüsteemi( näiteks: naftatooted, agrokeemia jne.).
Hotellidele ja kohvikutele
Kasutades OÜ ECO OIL poolt toodetud puhastusseadmeid muutub heitvete puhastamine lihtsaks asjaks. Olme heitvete puhastusseadmed on sertifitseeritud Ehitustoodete Sertifitseerimise Keskuses ja omavad sertifikaati kvaliteedi kohta, aga ka Riigi Ühiskondliku Tervisekeskuse tunnistuse mittetoiduainete tootmise kohta. Heitvete puhastamine vastab kehtivatele keskkonnakaitse nõuetele. Heitvete puhastamine toimub mitmes etapis.
www.decora.ee - tunnustatud Decora kaupluste müügikett tegeleb samuti meie toodete turustamisega.
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
Ehituskeemia, värvid, puidukaitsevahendid
Ehitustööd, remonditööd
Puidutööd, puittooted
Saunade ehitamine, tarbed
Viimistlustööd
MÖÖBEL JA SISUSTUS
Aiasisustus, aiakaubad
 
Saada kiri
 
       
  Sinu nimi Sinu e-post  
   
  Teema  
   
  Kirja sisu  
   
 
   
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?Kõik õigused kaitstud 2007 – 2021, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880