OTSING
Firmainfo
  VALTSPLEKITOOTED OÜ

Telefon: 634 8490
Faks: 634 8491
E-mail: Saada kiri
WWW: www.valtsplekitooted.ee


Aadress: Tehase 1, Lagedi, Rae vald 75303, Harjumaa
Reg. kood: 10233900
 
 
  Lahtiolekuajad: E - R 9:00-17:00
 
  Valtsplekitooted OÜ alustas oma tegevust aastal 1997. Peamiseks tegevusalaks on terasplekist katuseprofiilide, lisatarvikute, vihmavee-ja väikeventilatsioonisüsteemide tootmine ja müümine.
Tootmises kasutame toorainena peamiselt 0,5 mm paksust Prelaq Nova värvkattega plekki, mida impordime Eestisse otse rahvusvaheliselt tuntud kvaliteetterasetootjalt Rootsis, kes annab oma materjalile 15 aastase garantii. Värvid kattuvad Rautaruukki poolt pakutavate värvitoonidega. Teise peamise materjalina kasutame Saksa tootja värvimata tsingitud plekki. Lisaks eelpool mainitud toodetele valmistame kliendi jooniste järgi eritellimusi vastavalt oma tehnilistele võimalustele. Valmistatud on erinevaid roostevabast (valamud) ja dekoratiivplekist tooteid. Erilist tähelepanu meie toodete spetsifikatsioonist lähtudes on nõudnud vanalinn. Oleme taastanud erikujulisi lehtreid (sageli vanaaegsete koopiaid). Seetõttu oleme uue tootena tegema hakanud vasest vihmaveesüsteeme ja katuse valtspaane. Vask tuleb meil põhiliselt suurelt Saksamaa tootjalt KM Europa Metal AG ning pakkuda on kolme erinevat varianti: 1) TECU Classik; 2) TECU Oxid ja 3) TECU Patina.
Toodangut valmistatakse Tähetorni 100E (vihmaveesüsteemid, katuse lisatarvikud, vastavalt kliendi joonistele eritellimused jpm) ja Lagedi tehases (katuse- ja seinakatteprofiilid, kofreeritud plekist ahjukestad, ventilatsioonirestid, ahjuesised plekid ja tahmatopid, löögikindlad sülitid ja katuse lisatarvikud).
Pidev tootearendus ja materiaalse baasi tugevdamine on loonud püsivad ja toimivad kliendisuhted. Oluline on, et klient saaks kõik vajaliku ühest kohast, kiiresti ja soodsa hinnaga.
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
Ehitusmaterjalide kauplused
Katusetööd, katusekatted, vihmaveesüsteemid
Metallitooted, metallitööd
Plekksepatööd
 
Saada kiri
 
       
  Sinu nimi Sinu e-post  
   
  Teema  
   
  Kirja sisu  
   
 
   
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?
Soovitame
Eksklusiivsed puidust põrandamaterjalid Hansafloorist
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Energiasäästliku küttetehnika täielik tootevalik
LIISTUD KAUNISTAVAD KODU
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2023, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880