OTSING
Firmainfo
  MS Design

Telefon: 664 5070, 5331 1325
Faks: 664 5070
E-mail: Saada kiri
WWW: www.msdesign.ee


Aadress: Tööstuse 47a, Tallinn, Harjumaa
Reg. kood: 11455583
 
  Pinglagede eelised on ilmselged. Nende nüüdseks tavaliseks alternatiiviks muutunud lagede paigaldamiseks ei ole vaja mingeid ettevalmistusi. Ei ole vaja mööblit välja viia, tööde järjekorda jälgida (kõigepealt laed ja siis kõik muu), karta põrandaid ära määrida, vanu kihte maha võtta, krohvida, pahteldada, tasandada, värvida. Isegi kõige suurem ebameeldivus, mis võib juhtuda – kui ülemised naabrid Teile uputuse põhjustavad – ei ole pinglagede puhul enam hirmus. Ei teki mingit vee lekkimist, kollaseid triipe ega kooruvat krohvi – üks ruutmeeter pinglage suudab kanda kuni 100 liitrit vett! Lisaks sellele taluvad pinglaed temperatuure -20°C kuni +50°C, on löögikindlad, ei pragune, neile ei teki kondensatsioonivett ning nad tagavad korraliku heliisolatsiooni. Pinglaed on esteetiliselt kaunid, neil on palju erinevaid võimalusi ja nad peavad vastu... vähemalt 30 aastat! Nüüd aga kujutage ette, kui palju füüsilist vaeva ja raha kulub sellise aja jooksul tavalist, värvitud või valgendatud lage taastades, sest need peavad vastu kõigest kaks aastat. Pinglaed on selge kokkuhoid!

Pinglagede puhul saaks rääkida vaid ühestainsast puudusest – kinnituskonstruktsioon võtab toa kõrgusest 20-30 millimeetrit vähemaks. Samas – 2-3 sentimeetrit ei ole just suur kadu võrreldes pinglagede kõigi eelistega!

Pinglagesid saab kasutada igal pool: korterites, kontorites, eramajades, kauplustes ja salongides, vannitubades ja basseinides. Neid on lihtne hooldada: aeg-ajalt tuleb need lihtsalt pehme riidega üle pühkida. Aga ka seda ei pea kuigi sageli tegema, sest pinglaed ei tõmba tolmu ligi ja neile praktiliselt ei jää plekke.
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
EHITUSTEENUSED, EHITUSMATERJALID
Köögimööbel
Mööblitarvikud, -furnituurid
Sisekujundus
Hooneautomaatika
 
Saada kiri
 
       
  Sinu nimi Sinu e-post  
   
  Teema  
   
  Kirja sisu  
   
 
   
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?
Soovitame
LIISTUD KOGENUD MEISTRILT
Eksklusiivsed puidust põrandamaterjalid Hansafloorist
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880