OTSING
Firmainfo
  IR Saunad

Telefon: 5663 8836
E-mail: Saada kiri
WWW: www.iredsauna.net


Aadress: Harjumaa
Reg. kood: 11646202
 
  Ettevõte tegeleb infrapunasaunade maaletoomisega ning hulgi- ja jaemüügiga. Meie klientideks on ehitusmaterjalide kauplused, ehitusfirmad ja eraisikud. Oleme huvitatud pidevast koostööst ehitus- ja kaubandusettevõtetega ning oma edasimüügivõrgu laiendamisest. Meie saunad leiate Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.

MIKS INFRAPUNASAUN?
Tavalisest saunast erineb infrapunasaun sellepoolest, et suhteliselt madala õhutemperatuuri juures on higistamine intensiivne, sest kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keharakkude temperatuur tõuseb optimaalselt 38,5 C. Soojenemine saavutatakse küttekehaga, millest kiirgav soojus on tavalisest kaminasosojusest madalama sagedusega, kuid pikema lainepikkusega. Tegemist on täiesti süütu soojuskiirgusega, kuna radioaktiivne kiirgusfoon puudub. Oluliseks erinevuseks tavasaunast ongi see, et inimest ei soojenda õhk, vaid infrapunane kiirgus otseselt. Soojus tungib kudedesse umbes 4 cm sügavusele, mille toimel vabanevad kudedest mitmesugused mürgised ühendid, näiteks toksiinid, nikotiin, alkohol, kolesterool ja raskemetallid (plii, tsink, nikkel, elavhõbe, alumiinium, tina).

Infrasaunades kasutavad küttekehad 20% oma energiast õhu soojendamiseks, ülejäänud 80% kulub soojuse sügavatesse nahakihtidesse viimiseks ja hoidmiseks. Infrapunasaunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas. Juba 10 minuti pärast hakkab higi voolama Pärast sauna ei soovitata end päris külma veega kasta, sest lihased on üpris tugevalt soojenenud.
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto
Sanitaartehnika
Saunade ehitamine, tarbed
 
Artiklid / Pressiteated
 

Infrapunasauna populaarsus on tõusuteel

 
Saada kiri
 
       
  Sinu nimi Sinu e-post  
   
  Teema  
   
  Kirja sisu  
   
 
   
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?
Soovitame
LIISTUD KOGENUD MEISTRILT
Eksklusiivsed puidust põrandamaterjalid Hansafloorist
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880