OTSING
Firmainfo
  PR Interior

Telefon: 6443 012, 5615 1813
WWW: www.printerior.ee
Facebook


Aadress: Töökoja 1 11313, Harjumaa
Reg. kood: 12660262
 
  PR Interior muudab teie kodu, kontori või salongi moodsa kunsti näitusesaaliks!

Pakume erinevaid võimalusi interjööri ilmestamiseks fotoklaasi, seinakleebiste, uksekleebiste, fototapeedi, fotolõuendi ja erinevate klaaslahenduste abil.

Tooted:

Fotoklaas köögitagaseinale, liugustele või vannitoale
Fotoklaas annab suurepärase võimaluse muuta oma köök eriliseks! Köök on keeruliste keskkonnatingimustega ruum, tempertuuri ja niiskuse kõikumine seab materjalidele keerulised tingumised. Oleme materjalide valikul olnud innovatiivne ja pakume mitmeid uudseid võimalusi köögi kaunistamiseks.

FotoAlumiinium köögitagaseinale - UUS!
Alumiiniumi komposiitpaneel on kolmekihiline materjal, kus polüetüleen on mõlemalt poolt kaetud 0,2 mm paksuse alumiiniumlehega. Polüetüleen annab materjalile kerguse ning alumiinium jäikuse ja suurepärase pinnasileduse. Esikiht on harjatud alumiinium.

Kleepsud seinale ja uksele
Et tuua oma kodudesse ja kontoriinterjööri värskeid tuuli, ei pea Sa palkama sisekujundajat ega mökerdama värvide ja pintslitega. Tee oma seintele üks värskendav ilukuur, andmaks neile põnev ja pilkupüüdev uus nägu!

Fotolõuend
Populaarsust kogunud fotolõuend on lihtne ja stiilne vahend kodu kaunistamiseks. Lõuendil jääb fotode trükk terav ja detailne. Fotolõuend sobib ideaalselt kunstifotode reproduktsiooniks, kuid sama hästi ka portreefotode, maastikupiltide jms trükkimiseks. Fotolõuendiga on kaasas ka alusraam ja riputusnöör, mis võimaldavad Sul koheselt selle seinale kinnitada.

Fotokapa
KAPA see on kerge ja sile vahtplastplaat, millele saab fotosid väga lihtsalt kleepida. Pildid on KAPA-le kleebituna vastupidavamad ja jätavad kvaliteetsema üldmulje kui tavafotod seinal.
Koos KAPA plaadiga on kaasas KAPA konksud, millega saab pildi hõlpsalt seinale kinnitada. Väiksemate piltide puhul võib kasutada ka kahepoolset teipi, kuid KAPA konksude abil püsib pilt kindlamalt seinal.

Fototapeet
Fototapeedi materjal on vastupidav ja kvaliteetne. Seda on võimalik kiiresti seinale kleepida kuna tegemist on n.ö isekleepuva tapeetidiga. Ruumile annab fototapeet erinevaid visuaalseid nüansse ning aitab muuta kodu omanäolisemaks võimaldab n.ö luua fotoseina efekti.
Trükkimisel kasutatakse tinte, mis ei sisalda WHO poolt kantserogeenideks tunnitustatud Nikli (NI) ühendeid, mis muudavab selle fototapeedi sobilikuks ka lastetoas kasutamiseks.

Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
EHITUSTEENUSED, EHITUSMATERJALID
Aknad
Klaasimine, klaastooted
Põrandad, põrandatööd, hooldus
Uksed, lukud
Vaheseinad, ruumijagajad
Põrandakatted, seinakatted
Sisekujundus
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880